Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Прибульці

Через день пам'яті жертв Голодомору увесь фейсбук наповнений текстами на тему - ми янголи, а нас вбивали. Спершу я розглядала це як істинно історичні факти. Але їх ставало більше, і більше, і зрештою це почало мене дратувати, я стала відчувати якусь фальсифікацію, щось не те, якусь брехню, неправду, викривлення... І ба-бах - до мене дійшло!

Уся наша пропагандистська історія розглядає радянську владу як нав'язану Росією, а комуністів - як прибульців, які прийшли визволителями з півночі і вбили янголів, тобто українців.  Що в корені не правильно, бо комунізм був таким сильним лише тому, що він був скрізь. Це був вірус, червона чума - заразний, він лишав за собою гори трупів. Селяни, які померли від голоду, перед тим здійснили червоний терор і вбили своїх панів.  Бо голод 32-33 захопив лише ті території, де пройшов червоний терор 18. Тобто бідняки взяли вила і сокири, вбили аристократів, священників, інтелігенцію та буржуїв, розграбували свої монастирі та замки. А тоді комунізм вбив їх. Комунізм був місцевим. Це була ідея, яка приживалася на якійсь території, або ні. Ідея, яка виникла навіть не в Росії, а в Німеччині. Ідея, яку пробували поширити в Англії та Ірландії. В Парижі було повно комуністів, але ніхто не хотів вбивати своїх панів, священників та міщан. Крім росіян. Українців. Казахів. І так далі. А потім вони померли від голоду. Росіяни. Казахи. І українці. І багато інших. І за кількістю - казахів, які померли від голоду, було більше ніж українців. 

Комунізм - це не Росія. Це ідея.

І в тому, що ця ідея прижилася на території нашої країни, винні укрїанці. 

Так вже сталося, що прибульців не було. Вони не прийшли з півночі. Вони жили в сусідніх будинках, квартирах, писали свої доноси, хапали вила і сокири, і вбивали багатших, успішніших, інакших. Про це було написано безліч книжок російськими, і укаїнськими, і навіть польськими авторами.  В цьому полягав увесь жах цієї системи -  тебе могли розстріляти, бо ти не привітався з милою бабусею під під'їздом і їй здалося, що ти конрреволюційний елемент.

І тепер я думаю - якщо на заміну одній пропагандистській історії прийшла інша - то може воно того не варте, ця війна, і боротьба з пам'ятниками Леніна, і майдани. Скільки б їх не було, майданів - якщо люди не несуть відповідальності за власну історію, вони не нестимуть відповідальності за власне майбутнє, і вони завжди кричатимуть у рупори - нам хтось винен, вкрали наші гроші і щастя, ми янголи, а нас гноблять. Ми янголи, коли ми потрапляєм в погану систему - ми стаємо жертвами пропаганди і здійснюємо репресії, але винні пропагандисти, коли ми дивимось російське кіно - ми починаємо говорити російською і винні пропагандисти, коли наш президент краде, ми починаємо красти, і винен президент,  коли депутат від нашого округу бере хабарі, ми починаємо давати хабарі, і винен дипутат...  А ми - янголи.

Прийшли москалі, нав'язали комунізм і влаштували в Україні голод, Геноцид. 

Не виновата я, он сам пришел - кредо української історії.

Всю нашу історію вирішували прибульці. Прибульці з Польші, з Османської імперії, з варварської Росії... Це не історія українців - це сторія прибульців, які гнобили, вбивали, реперсували - янголів...  

Прибульці. Вони захопили чудове, пітріотично налаштоване насення Донбасу, серця якого горять любов'ю до України, але зла пропаганда змушує їх любиити прибульців. 

І ті ж прибульці, можливо, одного разу, зроблять нас щасливими, якщо прийдуть із Західної Європи - перероблять наше сміття, поставлять нам сонячні батареї, почистять річки, вилікують від алкоголізму і візьмуть на роботу на свої заводи.

Єдине радує - ми не одні такі. Є безліч народів, які вірять у прибульців. Це не китайці. І не американці. І не французи, і не норвежці. Але росіяни вірять - у всіх їхнійх бідах винні прибульці з США. Деенерівці - є тепер нака нація? - вірять, у їхніх бідах винен прибулець з того світу Бандера...  Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
І тепер я думаю - якщо на заміну одній пропагандистській історії прийшла інша - то може воно того не варте, ця війна, і боротьба з пам'ятниками Леніна, і майдани. Скільки б їх не було, майданів - якщо люди не несуть відповідальності за власну історію, вони не нестимуть відповідальності за власне майбутнє, і вони завжди кричатимуть у рупори - нам хтось винен, вкрали наші гроші і щастя, ми янголи, а нас гноблять. Ми янголи, коли ми потрапляєм в погану систему - ми стаємо жертвами пропаганди і здійснюємо репресії, але винні пропагандисти, коли ми дивимось російське кіно - ми починаємо говорити російською і винні пропагандисти, коли наш президент краде, ми починаємо красти, і винен президент, коли депутат від нашого округу бере хабарі, ми починаємо давати хабарі, і винен дипутат... А ми - янголи. Прийшли москалі, нав'язали комунізм і влаштували в Україні голод, Геноцид. Не виновата я, он сам пришел - кредо української історії. ----- вважай, що я тобі поставив 1 000 000 000 таких смайликів !!!!!!
 • (0/0)
Всю нашу історію вирішували прибульці. Прибульці з Польші, з Османської імперії, з варварської Росії... Це не історія українців - це сторія прибульців, які гнобили, вбивали, реперсували - янголів... Прибульці. Вони захопили чудове, пітріотично налаштоване насення Донбасу, серця якого горять любов'ю до України, але зла пропаганда змушує їх любиити прибульців. І ті ж прибульці, можливо, одного разу, зроблять нас щасливими, якщо прийдуть із Західної Європи - перероблять наше сміття, поставлять нам сонячні батареї, почистять річки, вилікують від алкоголізму і візьмуть на роботу на свої заводи. - І ЗНОВУ Я СТАВЛЮ 1 000 000 000 таких смайликів .... Бо бачу один з найбільш АНТИВИШИВАТНИХ текстів з понад усіх, які мені доводилось будь-коли читати ..... І я кажу - БРАВО !!!!!!!!
 • (0/0)
дивись не обiсцись од захвату.
 • (+3/-1)
вважай, що я тебе - ПОСЛАВ .... куди - знаєш сам... Але не в цьму блозі Твій " йумор" тут - НЕДОРЕЧНИЙ....
сподіваюсь, Пані не проти того, аби я цей текст рекомендошив на протязі, принаймі місяця, а мо й півроку ? Мета? Мета - наступна: можливо, вчергове перечитавши, дехто і замислиться над тим, що відбувається, і що Україна рухається, м"яко кажучи, зовсім не в тому напрямку ....
 • (0/0)
Рекомендував цей запис

Цікавий текст, але з основною ідеєю не погоджуюсь, бо були національно-визвольні змагання 1918-1920 років, в яких справді перемогли прибульці.

 • (0/0)
змагання то були, але прибульці зовсім не винні в тому, за два чи три роки на території України викло штук вісім різних держав, а при виникненні найменших проблем лідери цих держав втікали за кордон. А радянська держава сформована на той час не була, вони щойно скинули царя і старались вибити власну армію - зграя кровожерливих гнаних і голодних, які вбивали кожного, хто був гарно вбраний і грамотно говорив
 • (0/0)

змагання то були, але прибульці зовсім не винні в тому

Ага, звісно, армія Муравйова, наприклад, прийшла в Київ не з Росії, а з Коломиї, так це треба розуміти?

за два чи три роки на території України викло штук вісім різних держав

Для періоду розпаду імперії це нормально. Нагадаю, що сучасні кордони України створені совєтами, як би переміг один з українських урядів (Центральна Рада, Гетьманат, Директорія і т.п.), то кордони були б іншими, але і Україна була б!

а при виникненні найменших проблем лідери цих держав втікали за кордон

Перепрошую, але червоний терор - то не "найменша проблема". Швидше навпаки. Нагадаю, що він дійшов до Варшави, де був зупинений в тому числі і українцями, які не втікли, але сам на сам з переважаючими силами супротивника перемогти не могли.

А радянська держава сформована на той час не була

І українські теж не були. Але більшовиків виявилось більше за чисельністю. І, звісно, серед них були і українці. Втім, історія республіки Захарченка - це майже калька республіки Артема, що буда за 100 років до того. Тобто від прибульців нікуди не подінешся, це факт.

від ідіота іншого коменту годі й чекати ....
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Погоджусь з текстом, не погоджусь з основною думкою
 • (0/0)
Это как?
 • (0/0)
Окремі фрази написані в принципі слабозаперечно, але сплітаються вони у висновок абсолютно незв"язно
ну и чушь, один Демерзель что ли на хб остался с интеллектом? БЕДА!
 • (0/0)
Угу Крым то небось слился не потому что 90 процент ов долбоебы
 • (0/0)

В Крыму? Вероятно, но всё же не факт.

так совковые долбоебы ничего и не решали в судьбе крыма, их голосование никакого значения не имело. или ты дурак и очевидных вещей не понимаешь?

Єдине радує - ми не одні такі. Є безліч народів, які вірять у прибульців. Це не китайці. І не американці. І не французи, і не норвежці.

Неплохо было бы еще тебе узнать что в 20 веке эти страны независимы были, не считая оккупации времен второй мировой, а не 70 лет в совке валандались как Украина.

 • (0/0)
вот оно в чем дело.
 • (0/0)
ну да, страны которые не были колониями не склонны обвинять колонизаторов потому что их и не было, ты только щас это понял?

Стр.  1  2 
 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua