Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткироздуми

Про стадну жорстокість

Є одна штука, яка в мені ось вже тиждень повільно вбиває будь-яку віру у наш народ. І щодалі то більше я розумію, чому Європа не відкриває кордонів для наших громадян.

Мова йде про сирійських біженців. 

Останнім часом я багато спілкувалась із мусульманами і прийшла до думки, що вони багато в чому цивілізованіші за нас. Насамперед - освідченіші. Цього в них не забереш. Кожен чоловік, в тому числі із сіл, йде вчитися. Найчастіше на інженера. Що для нашого села велика рідкість. В наших селах не просто не вчаться, а всіляко зневажають освіту. Навіть називають часто тих "дурнів", яким закортіло вибитися в люди - "грамотний дурак".

Звісно, отримавши освіту сирієць часто повертається назад у сім'ю і працює на родинній фермі, тому що в них дуже глибокі родинні зв'язки, але повертається вже розумним.

Алкоголь - це мабуть усі знають - забороненний релігією і його не вживають взагалі. Секс до шлюбу також заборонений релігією, тож чоловіки-мусульмани роблять добровільно і з захопленням те, на що наші не зважуться навіть під загрозою вимирання роду - одружуються.

Ставлення до дітей - мабуть усі знають, що мусульмани дуже люблять і дуже дбають про своїх дітей. Взяти навіть кримських татар - вони вивезли своїх жінок у безпечний Львів, а самі повернулися в Крим боротися. Що дуже відрізняє їх від мого друга, в якого я нещодавно запитала, чи не йде він на війну, а він у відповідь запитав - чому я досі не на війні.

- Ти що, не годна снайперську рушницю підняти? - запитав цілком серйозно.

То я до чого веду. В одній із мусульманських країн війна. І біженці заполонили усю Європу. Брудні, голодні, з дітьми і так далі. Бо якими ще можуть бути біженці.

Але Україну не заполонили, бо Україна не Європа. Звісно в  нас дуже люблять говорити про європейські цінності, однак дуже слабо знають що то таке. Десь так підозрюють, що то коли гроші кладеш в банк, а геїв вважаєш вищою кастою людей. І навіть десь в глибині душі здогадуються, що європейські цінності - це добре розвинена порноіндустрія. Принаймні один журналіст із провідного телеканалу України бідкався, що в Європі вона розвинена, а в нас - ні. 

"Як мене нудить від "політкоректних" журналістів, які хочуть вичавити у мене сльозу до немитого неосвіченого бидла, яке не хоче працювати, не хоче вчити мову, не любить корінних жителів, зате хоче безкоштовних благ розвинених західних країн." - пишуть про біженців українці з європейськими цінностями.

"ці люди залишають по собі бруд, хаос, розруху і як трутні живуть за рахунок інших, вони не планують вчитися, працювати і сплачувати податки. Це кінець європейської цивілізації, мовним та культурним особливостям, про європейські народи скоро розповідатимуть як про зниклу Візантію."

"Взагалі не розумію лояльності Европи до цього людського стада... Чомусь коли я минулого року захотів злітати в Будапешт, то мені довелось 2 тижні збирати купу довідок, оригінали квитків та лист-підтвердження з готелю. А також довідку англійською з роботи що я ніякий не заробітчанин і їду просто як турит на 3 дні, і за мною залишене моє робоче місце. Я вже не кажу про чергу в консульстві та кошти, що були на все витрачені. І це після початку евроінтергації України. Це ж збіговисько немитих пускають просто так..."

Ну то що я скажу про європейські цінності. В основі європейських цінностей - гуманізм. Європейські цінності будувалися на християнських ідеях, і тому турбота про людину тут стоїть на першому місці. І тому все логічно - біженець, будинок якого розбомбили, може легше потрапити у Європу ніж лінивий турист, який від нічого робити - Нічого робити!!!! Гектари необроблених земель, напівзруйновані будинки в селах, в яких живуть  старенькі бабусі і цілі сім'ї з малими дітьми - їде покататись по Європі. Щоб потім постити фото на фейсбуку.

І цікаво, що європейці розуміють, чому вони приймають цих мігрантів, наприклад німці. Поляки і словаки розуміють це гірше. А в нашій пострадянській країні - ні, у нас цього не розуміють. У нас кричать - чому мене, білого, не беруть в Європу, а їх, смаглявих, беруть!!!!

І мені стає зрозуміло інше - якщо ця егоїстична орда ( не сірійці, а українці)  крізь відкриті кордони кинеться в Європу, то розтопче її, перетворить на ті самі розвалини, на які перетворила свою країну. Без краплі гуманізму і співчуття, без будь-якої поваги до людей іншої раси та іншої нації.

Тому кордони для нас закриті. І правильно, бо з закритими кордонами і без будь-якої війни наш народ брудними біженцями вештається по Європі шукаючи собі легкого заробітку, то що буде, якщо ці кордони відкриють? Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


Ну, европейцы от нас недалеко ушли. Европейские ценности — это гуманизм для самих себя, для своих. Когда в Париже грохнули несколько журналюг — это была трагедия, вся страна вышла на улицы. Когда люди гибнут десятками и сотнями у нас в Украине, или в той же Сирии — их это не заботит.

Лицемерие, вот главная европейская ценность.

 • (+1/-2)

"Кожен чоловік, в тому числі із сіл, йде вчитися. Найчастіше на інженера. Що для нашого села велика рідкість." -

Шановна, що я можу сказати ? Лише те, що Ви не володієте контекстом вищої освіти в Україні !

Споконвіку (що за сов'єтів, що зараз) селюки усілякими способами намагалися  втекти з села !

І одним зі способів з'ебатися з села було -  "поступленіє в городе в інстітут" ...

Завжди саме селюки становили левову частку абітурієнтів !

От подивіться, скільки за роки так званої "незалежності "  розплодилося в Україні вищих навчальних закладів ! Здебільшого - приватних ... І орієнтовані вони в першу чергу - на селюків ... 

 • (+1/0)
Рекомендував цей запис

Зарекомендошу ... Більш провокативного та надихаючого на "грандіозний срач" посту - годі й шукати ... Рекомендошу !

 • (0/0)
срача не будет. Разве найдутся здраво мыслящие люди,которые будут утверждать, что глисты полезны для организма???Социальный статус упомянутых "беженцев" - глисты.Для львиной доли война - лишь хороший повод для того,чтобы наконец добраться до вкусняшек.
 • (+1/-1)

Ну ты и - Голова !

Умеешь ведь, (кагда захатиш) объяснить всё просто и - доступно ...

Рекомендував цей запис

Є одне суттєве АЛЕ: чому мусульмани втікають до християнської Європи, а не до інших мусульманських країн, від Іорданії до Малайзії, від Марокко до Пакистану?

 • (+2/0)
Беженцы - это новое , (и довольно высокоэффективное оружие) путена против зажравшейся, погрязшей в благополучии, сытости, пидорастии, зоофилии и прочей гейщине , Европы ...
 • (+1/0)
Ти не володієш історичним контекстом: набіги варварів на Європу мають тисячорічну історію, ще з римських часів і навіть раніше
Европа вздрогнула...
Говорят, что в аэропорту Тэь-Авива висит огромный баннер. "ПОМНИ - ЗДЕСЬ ВСЕ ЕВРЕИ" написано на нем.
 • (+1/0)
вони їдуть туди, де їх приймають. Більшість з них не мають уявлення куди їдуть - я дивилася інтерв'ю, вони просто сідають на транспорт, який є, і їдуть куди везуть.
 • (0/0)
Правильно!!!Они едут, чтобы быть в безопасности, получать пособие.....Работать??А когда работать, если семеро детей??? Их же воспитывать надо. Коран изучать. Итд.....
Неправда. Адже їхати в інші близькосхідні держави ближче. Більше того, якби вони їхали абикуди, то залишалися б в транзитних країнах: Туреччині, Україні, Греції, Іорданії, Алжирі, тощо, проте вони цілеспрямовано пхнуть до ЄС. Де їх, між іншим, не дуже й то і чекають...
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)

"Взяти навіть кримських татар - вони вивезли своїх жінок у безпечний Львів, а самі повернулися в Крим боротися."

-   шота я не знаю таких ....

Да, крымские татары съебнули на материковую Украину (и расселились в основном в Центральной и Зап. Украине), но массового повертання кримсько-татарських чоловіків для боротьби за  Крим , очевидно - НЕ НАБЛЮДАЕТСЯ !

 • (+1/0)
Рекомендовал эту запись

Бедные люди ( Потребность в безопасности - одна из базовых потребностей человека.

 • (0/0)
После вот этой цитаты "немитого неосвіченого бидла, яке не хоче працювати, не хоче вчити мову, не любить корінних жителів, зате хоче безкоштовних благ розвинених західних країн" я почему-то подумала про тех людей, которые оставляют горы мусора в Карпатах, на берегу озер, рек, просто в лесу, а не про сырийских беженцев))) Люди не любят свои отражения и не хотят видеть свои недостатки, а тем более их исправлять
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua