Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткищоденник

Музика

Одного разу мою подругу на роботу підвіз хлопець. Вона мешкає в Ходорові, а на роботу добирається до Львова, що загалом досить дорого і довго. І ось на трасі її та ще одну дівчину якийсь водій підібрав у своє авто. Безплатно, хотів допомогти.

Усю дорогу він слухав дурну росіськомовну попсу. Загалом все логічно - водій їде й своїй власній машині і має право слухати що хоче. Тільки це виявилося для моєї подруги занадто і через півгодини пісеньок на тему - ти бросила меня, я бросил тебя, одинокие ночи - подруга на повну потужнійсть свого телефону увімкнула таку саму попсу, може трохи року, але англійською мовою -  baby, dont leave me alone at night.

Водій виявився ввічливим, зауваження не зробив, і навіть свою попсу вимкнув, до роботи підвіз, грошей не взяв і поїхав геть. Це викликало у подруги настільки сильне обурення, що вона не стрималась і подзвонила мені розповісти, які тупі хлопці тепер живуть на цьому світі і слухають дурну російськомовну попсу.

- Як можна слухати таку музику? - обурювалась моя подруга.

- Але ж він тебе підвіз? - виправдовую я чоловіка.

- Ну то й що. Дурний дядько. Як може дорослий чоловік буи таким дурним?

- Ти маєш йому дякувати, - кажу.

- Але за що? - обурюється подруга.

..................

Ще одна музична історія.

Їхала я із Карпат в електричці. Неподалік сидів хлопець - гарний, спортивний, у дорогому одязі із дорогим телефоном і слухав музику на повен голос. Люди, які сиділи поруч, тихо між собою обурювалися про сучасне нагле покоління молоді, яка слухає всяку фігню і змушує у весь вагон слухати теж. Однак до хлопця так ніхто і не підійшов зробити зауваження. Ті, хто хотів подрімати - запихали у вуха вату, шарфи або просто прикривали вуха долонею і дрімали.

І ось на одній із зупинок у вагон увійшов бомж. Не те, щоб аж дуже брудний або обпісяний - звичайний собі бомж. І запах від нього звичайний - трохи брудними ногами смерділо. Він нічого ні в кого не просив, сів у куточку, витягнув зі своїх брудних мішків шматок булки і став жувати. Це був старий чоловік, який ледве ходив.

І тут вагон прорвало. Молодий спортивний дядько кинувся до нього із криками:

- Вам нема чого робити у вагоні із пристойними людьми, перш ніж сідати у поїзд помийтеся.

Інша, між іншим доволі смердяча жіночка, дуже товста і пітна, звернулася до нього більш ввічливо:

- Прошу пана, тут діти їдуть, ви що не бачите? Знайдіть собі вагон без дітей.

І ніжно подивилася на свого товстого великого чотирнадцятирічного мабуть сина.

- А я де маю їхати? - запитав бомж. - На даху?

- Ви бачите, що тут діти. Дітям не приємно нюхати ваш запах.

Ще один мужчина просто взяв сумки бомжа - із ганчір'ям, кульками, і виніс їх у тамбор. Слідом, ледь пересуваючись і тримаючись за ручки сидінь, вийшов бомж. 

- І ти вимкни дискотеку, - сказав той самий чоловік до спортивного хлопця з телефоном, осмілівши від перемоги над бомжем.

- Якісь проблеми? - запитав хлопцесь і загрозливо встав.

- Я лише хотів попросити музику зробити тихіше, - вибачливо сказав чоловік.

- Не подобається - ідіть в інший вагон.

Чоловік сів на місце і замовк.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


Браво ! Аплодую — стоячи !!!
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Моя рідна мова— російська , але перейду на українську ... Отже, надзвичайно влучний пост... Пост про українців, даруйте — хохлів, які чомусь, з одних їм відомих підстав, мають нахабство вважати себе — Українцями...
 • (0/0)
Я ще хотіла написати про бабку з маршрутки, яка хоче переіменувати вулицю Руську у Львові, щоб ніщо не нагадувало про росіян, але подумала, що якось буде не в тему
 • (+1/0)
Тій бабці тре було сказати, що руські - то не росіяни...
)))))))))))) львівські бабці знають краще хто є хто)))) львівські бабці точно знаю коли настане кінець світу, як керувати державою щоб все було в шоколаді і напам'ять перекажуть прибутки і збитки усіх чиновників, тож з бабцями краще не сперечатись
 • (0/0)
1. Про перший сюжет. От мені особисто — цікаво, а чи знає та «пані», яку так дратує російська попса та російська мова, що 60 % воюючих на Сході українських Захисників є — російськомовними ? А от цікаво, чи знає ця хвойда, що східні та центральні області України виконують план по мобілізації на 80—100 відсотків, а західні (в мирні часи дохуя тіпо патріотичні ) області — ледве на 30—40 відсотків ?
 • (0/0)
Ти не оволодів контекстом ситуації. Там питання було не лише в тому, що мова - російська, але й у низькій якості самої музики. Російськомовна музика може бути і гарною. Але не така попса як "и бросила меня, я бросил тебя, одинокие ночи". Зрозуміло? Чи ти - ідіот???
 • (0/0)
Ні, ну, звісно, аби там грала музика на кшталт : «я куплю тобі хату в селі Кобеляки ...», то та кобьета мліла би та — кайфувала ...
І шо? Це народна творчіть!
 • (0/0)
2. Про другий сюжет. Ну так, скривдити та образити БЕЗЗАХИСНУ Людину (а бомж, це теж — Людина, а хто має сумніви, ну тоді Святе Писання вам в руки! ) , для хохла це майже — героїчний вчинок ! Хохол — істота надзвичайно заздрисна, жорстока та нікчемна.... Висновок: вбий в собі хохла, подаруй Україні надію на краще майбутне ! ... Але про що це я ? Ну, вважайте, що це крик волаючого в пустелі ..
 • (+1/0)
я не думаю, що тут добре вживати слово "хохол" бо так історично називали українців, і я навіть не думаю, що в слові хохол є щось негативне.
 • (0/0)
А хто так «історично » називав українців? Невже німці? Чи, може — литовці з поляками ? Турки? А можливо, то були — кацапи ?
наприклад, коли я спілкуюся з росіянами у фб і мене запитують чи я хозлушка, я завжди відповідаю, що так. Мені здається,що це гарно звучить - хохлушка
 • (0/0)
Звичайно, в слові «хохол» немає нічого негативного ... І в словах: піндос, чурка, косоглазий, азер , хач — один суцільний позитив ...
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Культуру ще довго виховуватимемо.

 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

морды надо бить, и культура восторжествует.

 • (+3/0)
Рекомендовал эту запись
 • (+1/0)
Бомжа шкода
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua