Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткищоденник

Хеппіендове

Бабулька зі Слов'янська задоволена. Вперше за всю революцію та війну вона подзвонила до нас - бандерівських львівських прихвостнів. Більше ніхто не стріляє. Дали пенсію, ввезли обезболююче і їй безплатно дали капусту, яку вона собі вже потушила і їсть. Усю війну вона харчувалася бройлерами, які їй дали в борг місцеві власниці підсобного господарства, і хлібом, який ввозив дідок із сусіднього міста на своїх жигулях.

Звісно, вона впевнена, що у війні винні американці і правий сектор, сказала мамі, що нас всіх переріжуть. Пояснила, що таке пророцтво, тож інакше - ніяк не получиться.

Але загалом вона сита, з пенсією, з ліками, з цілим будинком, у який не потрапила жодна фосфорна бомба, хоча їм щодня погрожували, що тими бомбами їх будуть бомбити американці, тому вона ховалася всю війну у підвалі. Звісно вона й далі розповідає про правий сектор, про майдан, який переріже всіх нас, але вже без фанатизму. Загалом з цієї бесіди я довідалася щось таке:

Ящо Україна стане незалежною, то розвалиться Третій Рим (тобто Росія), а коли він розвалиться - настане кінець світу, бо американці - це бєсолюди, і серед них є антихрист, якому зараз 23 роки, і він бореться за "міровоє господство", а майдан - це предвісник антихриста, так сказано у якомусь пророцтві. Вони бялися Ющенка, бо коли він стане президентом, то Америка розбомбить Донецьк, як Ірак, а тепер їх хотів розбомбити Порошенко, який продався Америці. Вони вважають, що Сталін був від Бога, бо внаслідок його правління з'явилося дуже багато мучеників. А закони СРСР нічим особливо не відрізнялися від Закону Божого, тільки тим, що Бога не визнавали. Вони воюють зараз з: антихристом, кінцем світу, геями і лесбіянками та американцями. Вони вважають, що Україну вигадала Америка, щоб розвалити СРСР, а вони не українці, а "простой совєцкій чєлавєк". Там більшість населення алкозалежні, інтелігенцію вони вважають бісівським поріддям, а свою алкозалежність наслідком диверсійної діяльності американців, тому вони не винні в тому, що п'ють. Вони вірять, що треба жити і боятися, бо щоб людина не розпускалась, її потрібно лякати, значить треба щоб була сильна рука. Вони щиро ненавидять усіх україномовних, бо це мова людей, які призведуть до кінця світу, бо вони продалися антихристу. Усі ці роки їх вбивали, катували, мучили і споювали жиди і американці, і вони в це щиро вірять і можуть вам навести безліч фактів. Вони вірять, що людина дрібна і нічого не вирішує, і за будь-яким успіхом стоять жиди і американці, які прагнуть весвітнього господства, тому успіх і особисті досягнення вони вважають ознакою запроданості, не хочуть цього мати, тому п'ють, бо їх споюють американці. Вони пишаються тим, що не мають освіти ("ми простой трудящій совєцкій народ"), що п'ють ("ми душевниє"), що бідні ("ми чєсниє") і головне, чим вони пишаються - тим, що не можуть вивчити української ("ми нє продайомся за долари").

Мама трохи пробувала сперечатися з бабкою, але все намарно. 

Тон у бабульки задоволений, доброзичливий. Вона навіть сказала, що насправді не боялася в концтабір для росіськомовних потрапити, коли не їхала до нас. Боялася, що місцеві наркомани займатимуться мародерством і розграбують її будинок, а коли в ньому хтось живе - то не наважаться. Їй з Італії внучка - виявляється, одна з її внучок працює в Італії - надіслала гроші на пластикові вікна і щойно знову почнуть працювати банки, вона їх забере і вставить собі нові вікна. Бо поки що банки не працюють, а поштарка особисто розносить пенсії. 

Ось так щасливо закінчилася війна для нашої родички зі Слов'янська.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


Рекомендував цей запис

Хворі люди...

  • (+3/0)

А як вони пов'язують американців з діями Росії в Україні?

Просто хочу зрозуміти їхню логіку і ніяк не можу її знайти...

  • (+3/-1)
Включи простую логику и подумай. Отойди от навязанных тебе стереотипов, рассмотри ВСЕ версии. Просто подумай, кому выгоден бардак в нашей стране
  • (0/-5)
Америке конечно
Рекомендовал эту запись
  • (+3/-1)

"Вони вважають, що Сталін був від Бога, бо внаслідок його правління з'явилося дуже багато мучеників. А закони СРСР нічим особливо не відрізнялися від Закону Божого, тільки тим, що Бога не визнавали." - особливо сподобалось.

  • (+5/-1)
Рекомендував цей запис
  • (+5/0)
Рекомендовал эту запись
  • (+3/0)
Рекомендував цей запис
  • (+1/0)
Рекомендував цей запис
  • (0/0)
эээ, нууу, как бы эт самое... короче, мда... пожилые люди... :)
  • (0/0)

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua