Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткитак думаю

Гомосексуалісти та інші...

Вчора зустрілись із університетським другом. Трішки пиячили, сперечались, обіймались і обговорювали вічні теми. Наприклад, гомосексуалізм.

- Якщо людям добре із представниками власної статі, то чому би ні? Мене обурює сучасне блядство та те все, чим сьогодні так пишаються хлопці і мені здається, що гомосексуалізм - це кращий варінт.

А я от що подумала...

От, наприклад, їжа... Що є головним інстинктом людини? Отримувати задоволення від їжі, чи отримувати життєву енергію? Навіщо людина їсть? Заради того, щоб мати силу жити, чи заради самого задоволення - я їм і мені круто...

Ті люди, які їдять, щоб отримувати задоволення від їжі і вважають це задоволення основною метою харчування, стають дуже товстими і водночас... голодують. Вони постійно відчувають потребу їсти, але не відчувають ситості. Колись, коли я писала трохи про дієти і харчування рекламні статті, мені один дієтолог це пояснювала так: людина може дійсно голодувати. Може важити 120 кілограмів і при цьому голодувати. Наприклад, їй бракує вітаміну С, який є лише в сирих фруктах. Їй бракує цього вітаміну, її організм відчуває цю нестачу, а мозок сприймає це як голод. І людина їсть... котлети, або піцу, або свинячі реберця. Вона з'їдає подвійну порцію свинячих реберець, але нестача вітаміну С в організмі залишається, бо у добре протушкованих свинячих реберцях вітаміну С нема. Тому і голод залишається. Людині здається, що вона дуже мало їсть, адже постійно відчуває голод. І водночас важить 120 кілограмів. Її організм каже їй правду - ця людина голодує. З'ївши звичайний лимон чи сиру цибулину вона могла би задовільнити свій справжній голод. Але задоволення від їжі стоїть на першому місці, тому відчуваючи голод, людина шукає щось, що водночас задовільнить її гурманські смаки.

Про рідини так само - усі люди п'ють, постійно п'ють - каву, чай, синтетичні соки з коробок, але водночас їхній організм відчуває нестачу води. Передчасно пересихає і старіє шкіра, руйнуються клітини, людина відчуває шалену спрагу, знову п'є рідину, йогурт, сік чи коктейль, але спрага продовжується, бо треба взяти звичайної чистої води і напитися. Однак для людини отримувати задоволення - є самоціль, звичайна вода задовільнить потребу організму, але вона не принесе жодного задоволення. Тому обезводнення організму сьогодні - проблема, при тому, що всі дуже багато п'ють.

А тепер подумаємо про секс. Первісний інстинкт, той, що змушує кішку щовесни шукати собі кота, змушує сучку шукати собі кобеля - це інстинк розмноження. Сексуального інстинкту не існує, бо задоволення, яке ми отримуємо від сексу - це те саме задоволення, яке ми отримуємо від їжі. Це подразнення наших нервових закінчень, ерогенних зон.  Так сталося, і так запрограмована кожна жива істота, що задоволення природніх інстинктів приносить насолоду.

Розмови про сексуальний інстинкт - це сьогодні те саме, що розмови про кулінарію. Це розмови про насолоду, яку людина може отримати, задовільняючи свої природні інстинкти. І повинна отримувати, задовільняючи свої природні інстинкти.

Але коли насолода - це самоціль, то виходить так само, як і з їжею. Людина отримує насолоду і залишається голодною, бо інстинкт, який вона мала би задовільнити, не задоволений. Якщо побічний ефект зацикленості на задоволенні від їжі - це ожиріння, то побічний ефект зацикленості на сексуальному задоволенні - це і неперебірливість у сексуальних зв'язках, і гомосексуалізм.

Зараз я напишу те, через що мене вважали лесбіянкою в університеті: кожна людина, абсолютно кожна людина, без винятку, може отримати сексуальне задоволення з будь-ким і будь-чим, бо сексуальне задоволення - це просто подразнення ерогенних зон, не більше. Навіть масаж - це своєрідне сексуальне задоволення. 

А якщо так, то гомосексуалізм - це не що інше, як психічне відхилення через те, що в людини інстинкт продовження роду або відмер, або викривився. Так само і неперебірливість у ліжку - це дві сторони однієї медалі, це дві форми ожріння людини, яка при цьому залишається вічно голодною.

Пам'ятаю, як дієтолог тоді мені сказала:

- Психологічно здорова людина знає, що їй треба їсти і пити, щоб залишатися здоровою надовго. Вона відчуває потребу дихати свіжим повітрям, рухатися, пити чисту воду. Хвора людина не відчуває власни потреб. Вона думає, що їй хочеться котлет, а насправді їй хочеться звичайної чистої води. Вона думає, що їй хочеться кави з вершками, а насправді її організм хоче цитрусовий фреш. Ці психологічні проблеми йдуть з дитинства - може вона голодувала колись, або у сім'ї вважали, що п'ють воду і їдять фрукти лише ті люди, яким не вистачає грошей на м'ясо. Часто - це дитина виросла в неповній сім'ї, і бачила, як мама "заїдає" свої особисті проблеми і також навчилася свої проблеми "заїдати". Люди із ожирінням мають піти спершу до психолога, а потім до дієтолога. 

То чи не можна те саме сказати про людей, із сексуальними проблемами?

Сьогодні всі визнають, що якщо чоловіка збуджують тільки картинки в інтернеті - це психологічна проблема. Але чомусь усі заперечують, що якщо чоловіка збуджують абсолютно усі жінки, або інші чоловіки - це також проблема. Це те саме "заїдання" дитячих травм, тільки не котлетами, а оргазмами.

- Ти розумієш, мала, гомосексуалісти набагато чистіші за сучасних гетеросексуалів, вони розумніші, ввічливіші і я не вважаю, що це зло, - каже мій друг.

- Як ти думаєш, сьогодні просто знайти чоловіка, який хоче дітей? - кажу йому. Я ж шукаю такого і знаю, що це нелеко.

- Ти залети, а там дасця бачити. Але не попереджай про свої наміри, - відповідає.

- Чому?

- Бо сучасні чоловіки цього дуже бояться.

- Чому? Це ж природній інстинкт, - кажу.

- Бо це страшно. 

- Чи можна це вважати психологічною проблемою? - питаю.

- Мабуть можна, - каже.

- А чи може чоловік, який панічно боїться дітей і дуже хоче отримувати сексуальне задоволення, отримати це задоволення з іншою істотою, яка виглядає як жінка, пахне, як жінка, поводиться як жінка, любить оральний секс і гарантовано ніколи не завагітніє.

-  Може, - відповідає.

А тепер припустимо, що основний інстинкт - це не секс, а розмноження, сексуальний інстинкт - похідний від інстинкту розмноження. В силу сімейних, економічних та інших обставин чоловік на даний момент вважає для себе дітей чимось неприпустимим. Може він виріс у неповній сім'ї і мама називала його обузою. Може він досі живе з мамою і не може дітей забезпечити. Може він боїться сім'ї, бо його мама гнобила тата і тепер йому здається - варто одружитися, як він відразу потрапить до жінки під каблук. Боїться, коротше. Гомосексуалісти і бабніки - це найчастіше сини матерів-одиначок. Так само, як ожирілі дівчатка. Це зі статистики. До нього приходить друг, який також боїться. Вони обоє щодня приймають душ і користуються антипреспірантами, тобто якогось різкого запаху чоловічих феромонів нема, значить їх ніщо не відштовхує один від одного. Вони вирішують проексперементувати один з одним, бо інстинкт ромноження дається взнаки і гормони грають. Вони отримують від цього задоволення, але інстикт - не задоволений. Тому вони відчувають голод, і знову, ще раз і ще раз отримують задоволення, але інстинкт всеодно не задоволений...

Це перетворюється на звичку, сексуальне задоволення у них ототожнюється тепер не з жінками, а з чоловіками. Так само, як хворі на ожиріння, звикають їсти складну багатокомпонентну їжу, наприклад, котлети. Вони пробують мати стосунки з жінками, але ці спроби - це те саме, що спроба товстяка перейти з котлет на фрукти. Жінки невдоволені, качають права, хочуть дітей (страшно!), і ці двоє повертаються один до одного. Голод не зникає, бо інстинкт не задоволений.

Вони шукають спосіб синтетично задовільнити інстинкт - сурогатна мати, всиновлені діти... 

І тут зараз прозвучить моя головна крамольна думка: я думаю, що гомосексуалізм, ожиріння, неперебірливість у сексуальних зв'язках - це психічні хвороби, які треба лікувати. Ці психічні хвороби - всього лише наслідок сучасної розвиненої цивілізації, яка орієнтується не на інстинкт, а на задоволення... Їх нема в селах, у бідних країнах, там, де люди або перебувають у єдності з природою, або не мають часу на задоволення, бо їм треба виживати. 

Для підтвердження моєї теорії - на цій фотографії зображений вагітний американець, який виношує свою другу дитину. Це жінка, яка в якомусь там віці стала лесбіянкою, потім вирішила змінити стать, але про всяк випадок залишила собі матку, і врешті, вирішила виносити в тій матці кілька дітей. Народила за допомогою кесаревого розтину. Бо рано чи пізно людина захоче реалізувати той інстинкт, якого вона понад усе боїться. Ціна такого перевтілення - 30 років життя, три безглуздих операції (зі зміни статі, та два кесаревих розтини). Бо люди, які змінюють стать, потім тривалий час п'ють гормональні таблетки, щоб гормональний фон відповідав статі. Ці таблетки руйнують печінку та серцево-судинну систему і зменшують тривалість життя на 20-30 років. Ну і та далі. А тепер мені скажіть - хіба не зробили б добре пластичні хірурги, якби дали цій дівчині років на десять подорослішати, якби почекали, коли в неї прокинеться повноцінний материнський інстинкт, щоб вона змогла стати матір'ю цілком природньо?

А тепер у мене запитання до гомофілів - чи не було би простіше змінити соціальну програму держав, орієнтувати її на укріплення сім'ї, в якій могли би вирости психічно здорові діти, а також вчасно надати психологічну допомогу депресивному підлітку, який розвивається, щоб зберегти цим людям здоров'я і продовжити життя?

І ще одна історія. На шоу Тайри Бенкс прийшло двоє дівчат - дівчина, яка зробила собі операцію зі зміни статі і лесбіянка. Вони дуже здружились, ходили одна за одною назирці. Коли дівчину-хлопця вигнали з проекту, лесбіянка напилася снодійних таблеток і спробувала покінчити життя самогубством... Тобто, наче б то все правильно - хлопець і дівчина закохалися один в одного. Тільки на той час, коли вони зустрілися, хлопцеві відрізали чоловічі статеві органи і він сидів на гормональних таблетках, щоб не обрости щетиною, а дівчина вважала себе лесбіянкою. Чи не було би краще дати можливість обидвом подорослішати, дати їм психологічну підтримку, щоб коли вони зустрінуться, змогли повноцінно насолоджуватися своїм коханням?

Якщо ви запитаєте у гомосексуалістів та транссексуалів, коли вони усвідомили свою сексуальну орієнтацію, вони всі вам будуть відповідати: 11-18 років. Це ж підлітковий вік, той вік, коли діти мають депресії, напади неконтрольованої агресії, коли хлопчаки б'ють вікна і вітрини. Чи можна вважати цей вік адекватним? До двадцяти одного в Америці пива не продають, бо вважають, що така людина не достатньо доросла, щоб пити алкоголь. Але достатньо доросла, щоб вирізати собі власні статеві органи?

- Ти гомофобка, - сказав мені мій друг.

- Я не можу бути гомофобкою, бо я самого факту існування геїв не визнаю. Їх нема. Це не особливий вид людей, це не унікальні істоти, які такими нероджуються. Це особливий вид виховання та розлади психіки, - відповідаю я.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 76

Непогана спроба! Але ти надто все спрощуєш...
Бо все і є просто.

Ти погано проінформована... Проблема гомосексуалізму ще до кінця не вивчена, але багато досліджень говорять про те, що він пов'язаний не лише з психікою, а іноді навіть не пов'язаний з нею взагалі. Зустрічається в тому числі і у тварин... Якщо б тебе цікавила ця проблема, ти б спробувала її дослідити хоча б поверхнево, а не казати, що "все просто"...

текст написан оченьхорошо, как и всегда) но я не считаю гомосексуализм - болезнью или проблемой. это просто еще одно явление рядом с гетеросексуальностью. общество развивается (в какую сторону, это уже другой вопрос). но нам не нужно есть только ради того, чтобы выжить или заниматься сексом, чтобы размножаться. сейчас всё хотят превратить в удовольствие, и превращают. все это результат существующих процессов, а не отклонений.
Наприклад, рак - це хвороба самознищення... Задовго до того, як він виникає, організм готує платформу для пухлини, потім на тій платформі починають групуватися онкоклітини, яких організм не знищує, хоча мав би. Якийсь японський психолог - колись читала статтю - довів. що рак - це на 90% хвороба самозниення і успішно подолали цю хворобу лише ті люди, які різко змінили свій спосіб життя. Автоімунні хвороби - це хвороби самознищення. Тобто народжуються люди, які не здатні боротися з інфекціями. А ще - автоімунні захворювання лише у високорозвинених країнах бувають. Колись доктор Хаус казав, що це хвороби "чистих рук". І головне, усі ці люди впевнені, що життя приносиь їм "задоволення". Нещодавно читала статтю про хлопця, якого мама вилікувала від раку четвертої степені глодуванням, а потім сироїдництвом. Не все те, що ми вважаємо "задоволенням" є задоволенням. "Задоволення" - це неправильна філософія. Це філософія самознищення. Перед падінням усіх великих імперій - Римської, Візантійської - там починав активно розвиватися гомосексуалізм і гедонізм. Потім приходили здорові активні варвари і руйнували ці імперії на піку їхньої фінансової та соціальної могутності.
Я не утверждаю, что тот же гедонизм - это хорошо или что это плохо. Это есть и широко пропагандируется. Другой вопрос - что мы можем с этим делать. Сейчас строится такое себе общество по Хаксли...
Считаю гомосексуализм - именно Болезнью. Умственной. Никогда педиков не понимал. Вокруг ведь столько красивых женщин.
Кроме шифера

Шифер! А ты не женат, и противоположный пол тебя игнорирует, потому что ты - гей? Признавайся, я никому не скажу.

Маєш право так вважати, але така думка є далекою від дійсності... Якщо хочеш бути освіченою людиною, прочитай ці дві статті, написані професором біології Харківського університету. 

http://www.computerra.ru/68399/sotsialnaya-utopiya-kak-dolzhno-otnositsya-k-raznoobraziyu-proyavleniy-chelovecheskoy-seksualnosti-nepredvzyatoe-obshhestvo-svobodnoe-ot-ideologiy/

http://www.computerra.ru/67689/o-gumanitarnom-i-estestvennonauchnom-podhode-k-vzryivoopasnoy-teme-obsuzhdeniyu-prichin-gomoseksualnogo-povedeniya/

Я не настільки перемаюся гомосексуалізмом, як хворобою "самознищення". Автор пише про прояви сексуальності і все гарно обгрунтовує... тільки декому сексуальними здаються трупи, декому - тварини... І що тоді? Їх, між іншим, досі дескримінують і не дозволяють вільно проявляти свою сексуальність. Я дуже переймаюся такою хворобою, яка називається "самознищення". І гомосексуалізм - лише один із аспектів. Хвороба "самознищення" - це комплекс дій суспільства, які заважають людині жити, насолоджуватися, розмножуватися і бути здоровим. Більшість наших задоволень спровоковані рекламою. Чіпси, куріння, вживання якихось модних алкогольних напоїв, спосіб життя, навіть жувачки м'ятні. Коли я читала ці статті, то згадала як у Римській імперії воїни вважали, що жінка не варта їхньої сперми, тому кохалися з юними хлопчиками. Римська імперія розвалилася. На початку 20 століття вважали корисним героїн, бо він протизапальний. Це доводили професори, це приписували професори - сьогодні ми знаємо, що героїн це потужний спосіб самознищення. Коли випробовували атомні бомби в Америці, на узбережжя з'їжджалося повно туристів - це був неймовірно модний курорт. Вважали, що це корисно. Усі ті туристи вимерли - від раку крові і так далі. Людина шукає способи знищити себе і свій рід. Наприклад, всі знають про наслідки куріння, і спробуй відівчи... Сьогодні народ намагається вбити свої репродуктивні органи і професори пояснюють, що це нормально. Людину, яка відрізає собі руки, або просто себе ріже, або пробує покінчити з життям - вважають божевільною. А людину, яка вирізає собі добровільно репродуктивні органи - не вважають. Я знаю одного транссексуала - це вічний біль, йому займатися сексом боляче, потрібно щодня користуватися вібратором, щоб тканини всередині пришитих органів не збігалися, це така обов'язкова процедура. незалежна від бажання, це постійні салони краси, бо треба робити електроепіляцію, це постійна хірургія - вже вирізали жовчний, частину печінки, видалили вени на ногах через варікоз... Це постійні гормональні таблетки. Він-вона дружить з однією дівчиною, вони практично не розлучні. Вони ходять один за одним назирці. І кожен з них спить з іншими чоловіками. І в жодної не складається. Вони в обнімочку постійно дивляться фільми, тільки з роботи - одна до одної. І так вже дванадцять років. Чим не пара? Дружили ще тоді, коли він не став жінкою. З іншими в них на місяць-два. І чому те все, що цей хлопець зробив із собою ніхто не вважає психічним відхиленням? Йому-їй тридцять, а вже нема частини печінки. То поясніть мені, чому різати себе, відрізати собі пальці чи руки - це психічне відхилення, вішатися - це психічне відхилення, напитися снодійних - це психічне відхилення, героїн - це також психічне відхилення, і навіть алкоголь - це психічне відхилення, а відрізати собі яйця, пити гормональні таблетки беперервно, внаслідок цього один за одним втрачати внутрішні органи - це не психіне відхилення. Чому? Тому що перед вами гарна доглянута дівчина з довгими патлами і вставними цицьками?
З підручника: "При шизофренії досить часто спостерігаються розлади нахилів та інстинктів. Статевий потяг найчастіше буває зниженим. А підвищене лібідо, що іноді виникає, через аутистичну установку нерідко проявляється у вигляді нездоланного прагнення до мастурбації. Внаслідок афективної тупості, що розвивається, хворі можуть мастурбувати відкрито, не соромлячись присутніх. Спостерігаються і спотворення статевого потягу. У цьому разі виявляють нахили до гомосексуалізму. Нерідко також зниження статевого потягу супроводжують інші ознаки сексуальних розладів". "Часом поряд із намаганнями самогубства при шизофренії спостерігається схильність до самокаліцтва. Так, хворі можуть завдавати собі різних ушкоджень, роздряпувати шкіру, виривати волосся. Відомі також випадки видавлювання очного яблука, відкушування частини язика тощо. Такі самокаліцтва пов'язані з маячними і галюцинаторними переживаннями на тлі зниження інстинкту самозбереження". А тепер давайте подумаємо, що ми можемо або не можемо називати галюциногенними переживаннями?
1100 процентов!!!
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись

Ганьба передастам!!!

Середньовічна людина...
Да уж кращє бути середньовічною людиною...)))
Рекомендовал эту запись
У моєї мами був однокласник. Уже з дитиства (7-9 років, початкова школа) було видно, що він не такий: дружив з дівчатами, бавився ляльками, був наче і хлопець, але якийсь жіночний, дівочий. Коли став старшокласником, відпустив волося "під каре", і на шкільній дискотеці захмелілі кавалери сприймали його, як об єкт бажання. Потім виявилося, що він гей. І ніхто не здивувася. "Це зразу з дитинства було видно, що щось не те" - казала мама. Тому в мене є трохи інша теорія, про те, стаються "промахи" в природи. Народжуються, хлопці, але в душі - то діви, ну чи гормонів дівочих забагато, чи що... Але думаю, що є випадки, коли то справді відлуння дитячих травм. А про ловеласів теж маю теорію :). Просто, від природи ми не рівні (Арістотель). У декого є підвищена, таки би мовити надлишкова, сесуальність, напротивагу в когось вона знижена (дефіцит сексуальності). Тому виходить, що в кожного свої потреби.
Нарешті розумний коментар!
Я лично - против пропаганды гомосексуализма. Уголовное преследование (как было при Союзе), возможно, - перебор. Но и открытую пропаганду, как пытаются делать сейчас, тоже не одобряю. Всё-таки это (ЛГБТ) противоестественно.
Рекомендовал эту запись
Так, интересненько... А как распознать хочет организм витамина С или какого-то другого витамина/вещества диетолог Вас не научила?
Дієтолог казала, що це закладено в нас на рівні інстинктів. Збій відбувається тоді, коли наші інстинкти не розпізнають, не працюють.
А лікарі, між іншим, досить легко за станом шкіри, нігтів та волосся взначають, якого вітаміна бракує. Мені дали таку табличку - симптоми і вітаміни, яких не вистачає.

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua