Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткищоденник

Американці

Розповідає жінка з Генічеська, у якої я винаймала колись будиночок біля Азовського моря - наші і російські військові разом п'ють чай. Вони, місцеві активістки, підходили питатись у росіських солдатів, чи будуть їх бомбити. Російські солдати знизували плечима і казали - надіємось, що все якось обійдеться. І наші солдати теж надіються, що все якось обійдеться.

Жіночка розлючена - чого та солдатня приперлась у її Генічеськ? Море вже гарне, ще який місяць - можна сезон розпочинати. Вони збудували кімнату над гаражем, та й будиночок у них величенький, і до церкви регулярно гроші носить - якусь там частину від прибутку. І все так добре складалося, а тепер їй зіпсували сезон. Російські солдати засоромлено мовчать. Хтось пробував було сказати, що у Львівському метро замучили бандерівці сотні тисяч людей тільки тут-таки заперечив солдат український - нема у Львові метро. От нема і все. То вас американці закодували - спробував заперечити російський солдат. Але метро у Львові все таки нема - додала жіночка, яка до Львова їздила колись до родини. І американці тут ні до чого.

Все якось обійдеться, - заспокоює російський солдат жіночку. В нього тітка під Києвом. Сам з Воркути.

Жіночка майже схлипує, бо якщо не буде сезону - у неї тільки пенсія. А за пенсію квартиру в Генічеську і будинок біля моря не оплатиш. Донька працює екскурсоводом, а як не буде сезону, то що тоді?

Бо американці все ж винні - міркує жіночка. Все через ту революцію американську. Тільки вбивати будуть не американців, а українських солдатів, тому Путін теж винен. І взагалі - так добре жили, вже й розбудувалися, і кукурудзу ранню посіяли. І соняшникового насіння ще три мішки з минулого року лишилося - продавати і продавати... 

Не хвилюйтеся, якщо прийдуть путінські війська - ваш будиночок біля моря заберуть. Це втішає її український солдат. І головне - смішно усім солдатам, російським теж. А жіночці не смішно. Куди то тікати, міркує? Що там у нас, у Львові, дуже російськомовних б'ють? Бо вона трохи вміє українською, але чи зможе так щодня говорити?

Цього літа я туди не поїду, хоча й люблю Азовське море більше за всі інші моря - в ньому вода як тепле зелене прозоре молоко... Залазиш у воду і бовтаєшся зранку до ночі, і не холодно, і шкіра не пересихає, як у Чорному, і волосся не пересихає. Дуже приємна і що головне - чиста вода. Азовське море називають болотом, бо воно зелене через дуже високий вміст йоду. І тут просто навала комарів, які скупчуються серед дніпровських лиманів, а потім сунуть зграями харчуватися солодкою гарячою кров'ю вгодованих відпочивальників.

Біля Генічеська села - як на малюнках до віршів Шевченка. Мальви велетенські, білені стіни, сині віконниці, україномовні бабусі у ситцевих платтях, суржикомовні дівчатка із відрами абрикос та обдертим лаком на нігтях - на узбіччі дороги... Багато троянд, багато радянських назв та радянських пам'ятників. І заповідник. І ще -  степ...

І сонце сходить за морем...

Бо в усьому винні американці - резюмує жіночка. Вони хочуть керувати світом. Звісно, вона ні разу в житті американця не бачила, але то пусте, бо хто ще може бути винен у цій війні? Звісно, її внучка ходить на майдан і також американців не бачила, але що з того? Вони невидимо проникають у людську свідомість і пожирають мозок. Америці це вигідно. Чим? Вона не знає, але в них все саме так і задумано, бо якби вони цього жаху не задумали, то так і не було б. У Грузії вони війну почали. Їх там, звісно, не було, але вони невидимо проникли у мозок грузинів і тому грузини стали оборонятись, коли російські ввійська увійшли на їхню територію. 

Звісно, вона хотіла б, щоб російські війська пішли додому. Але вони не винні в тому, що тут стоять. У  всьому винні американці. Американці зруйнували її щасливий теплий світ. Але якщо ніхто американців не бачив ні на Майдані, ні в Генічеську, а російські військові були на Майдані і тепер стоять біля Генічеська, то може винні в цьому не американці? Ні, вирішує жіночка, таки американці. Більше нема нікого, хто міг би бути винен у тому, що відбувається. Вони просто мене закодували, тому я думаю, що винні не вони.

Але метро таки у Львові нема, кажу. Метро нема - погоджується жіночка. І я відчуваю у її голосі певний сумнів. Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 19

Рекомендовал эту запись

есть во Львове метро! только бендеры его тщательно прясчут от исконно русских людей, которые во львовское метро попадают только в качестве безневинных жертв кровожадных жыдохвошыздобендер

це точно ))) наше метро дуже таємне
Рекомендував цей запис

Совок головного мозга!

Пропаганда - страшна сила. Совок - це ж також пропаганда. Всі були голі й босі, а ще сьогодні згадують, яка то була благодать, не те що на Заході...
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись

И я подтверждаю - есть во Львове метро!

И мне знакомые рассказывали, что бандеровцы тайно копают его дальше, в сторону Крыма. Что-бы однажды все бандеровцы могли одновременно попасть в Крым и устроить там - резню. Патамуша поезда этого метро работают не на электротяге, а там стоят специальные майдано-свидомо-бандеровские двигатели, и работают они на москальской крови.

От схема...

Класс!
Короче, во всём виноваты - американцы. И нефиг тута спорить.
Давайте лучше на Америку нападем. И все помиримся

Слушай, там в Кр. Роге танковая часть горит. Ты, гад, подпалил? Колись!!!

Не мог он подпалить.Его в городе нету - я его НАХУЙ послал.))
РТа не мог ты меня послать - ты сидишь на нём.
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua