Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткитак думаю

Бабусин метод

Колись Сталін мав необережність наcолити моїй бабусі - він вивіз її батьків і всю сім'ю на Сибір. Відтоді моя бабуся так іноді додавала до своїх щоденних молитов побажання - "щоб звєрь здох". Інакше як "звєрь" вона його не називала. Хіба ще антихрист. Про те, що Сталін - це антихрист вона мала дуже серйозні підозри, особливо після того, як усім виписали паспорти з номерами і розстріляли місцевого священника.

Здавалося, кінця краю не буде російському обожнюванню Сталіна. Її власна племінниця, яку також вивезли в Сибір, довго ридала в подушку, коли "звєрь" таки здох. А потім шизофренія розвіялася і всі раптом зауважили, що вони обожнювали маньяка-вбивцю.

Колись війна мала необережність забрати у бабусі чоловіка. Відтоді бабуся зненавиділа війну лютою ненавистю і так, поміж молитвами, бо бабусі більше нічого не лишалося, як молитися - одній з дитиною серед замінованих полів та партизанів - примовляла "щоб війна сама себе з'їла". У результаті зупинила другу світову та сама країна, яка її розпочала.

Мабуть, якщо я скажу, що бабуся розвалила СРСР - "бісівщину" - то я перебільшу... Бо щось дуже довго вона його розвалювала. Але однозначно розвалили СРСР такі, як моя бабуся, і не чим іншим, як силою своїх чи то думок, чи то молитов... Бо здавалося, хто колись зможе зупинити цю масову шизофренію, яку підтримують зброєю, кагебістами та всіма іншими шлаками та відходами тоталітаризму? Здавалося - це так нездоланно, як сьогодні здається нездоланним ця маразматична війна з "фашизмом" та привидами американських військових, за крок до свободи, за крок до ядерної катастрофи...

То я до чого веду - я тепер також так ходжу-ходжу, а потім згадаю про політику і думаю так, як думала моя бабуся в середині минулого століття... Бо мушу зізнатись, після погроз атомною бомбою той карлик кремлівський починає мені здаватися антихристом. І навіть коли я дивлюся відео шизофренічного обожнювання Путіна, я знаю, що колись цей народ прокинеться, стрясе з вій сон і побачить - їхнім президентом був маньяк-вбивця. Вони раптом побачать зруйновані міста Абхазії й Осетії, зруновані просто так, без жодної користі для росіян і для самого карлика, зруйновані, щоб довести кровожерливому закомплексованому Путіну, що він крутий. Побачать Грозний, побачать, що вони наробили у Сирії... Раптом заговорять у ютубі ті, хто вижив після російських безглуздих бомбардувань непотрібних Росії територій, які зараз мертвими містами, чорними вікнами, знесеними дахами та кістками тисяч померлих кричать про страшну жорстокість брехливого кровожерливого кремлівського карлика, який сіє навколо себе війну і розруху.

Війна обов'язково закінчиться.

Бо ненасильство завжди перемагає насильство. Бо любов сильніша за зброю. Бо свобода - це те, чого ніхто не зможе забрати в людини, вільної серцем. Бо ті, хто стоїть сьогодні в Сімферополі зі стрічками та повітряними кульками сильніші за тих, хто зі зброєю. Бо мова, книжки якою палять на своїх площах шалені шовіністи, сильніша за тих, хто її палив і знищував століттями. Вони зникнуть, кануть у небуття, зі своїм алкоголізмом і ненавистю до "жидо-масонів" та "фашисто-бандерівців", а мова - залишиться, поки є люди, що нею розмовляють.

Бо я знаю найважливіше - бабусин метод діє, а кожна масова шизофренія закінчується і помирає той, хто її породив.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 58

Війна обов'язково програє. Головне питання - якою ціною
Думаю, якщо її не розпочинати, вона прогорить швидше. Насильство безсиле проти тих, хто не хоче воювати. Просто не взаємодіяти і більше нікого не пускати на свою територію. Після того, як кровжерливого карлика вб'ють, Крим обов'язково нам поверне наступний президент Росії, який влаштує розвінчання культу Путіна.
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Душевно

Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

Філософія непротивлення насильству Махатми Ганді без жодного пострілу перемогла найпотужнішу на той час державу: Велику Британію.

я його велика фанатка
"У результаті зупинила другу світову та сама країна, яка її розпочала."(с). То есть?
СРСР почала другу світову з пакту Ріббентропа-Молотова, вони поділили між собою Польщу. Тому для моєї бабусі,яка жила на Волині, що належала до Польщі війна почалася не в 41, коли Німеччина напала на СРСР, а у вересні 39, коли СРСР ввели свої війська і почали відселяти поляків. Моя бабуся завжди була впевнена, що війну почали комуняки, бо спершу прийшли вони, а потім німці.
і якраз вони забрали її першого чоловіка на фронт...
Ибо должен признаться, после угроз атомной бомбой тот кремлевский карлик начинает мне казаться антихристом. Чем докажешь?
та я не доказую, але ядерна війна - це справді дуже страшн, я би не хотіла жити в епоху такої війни
Ты пишешь что Россия вам атомной бомбой пригрозила. Это ЛОЖЬ! Такого никогда не будет. А вот газ и вправду за долги отключить могут, и то врят ли на такое газпром пойдёт.
Вот знаешь, как по мне, так нахрена мы с вами связались вообще? Майдан это же было ваше внутреннее дело... просто никто не ожидал что мирный митинг перерастёт в военный переворот да ещё и с жертвами...
А в нас не було перевороту. У нас та сама влада, що й раніше. Той самий спосіб правління. Та сама Вероховна рада і ті самі депути. А президент постріляв кучу неозброєних людей, все, що в тих люде було - то палки і щити дерев'яні, щоб від буркуту захищатися... він їх постріляв, потім втік до вас, а потім сказав, що то воєнний переворот. А насправді коли він втік, Верховна рада йому імпічмент оголосила. І все. І я теж не знаю, при чому тут ви і ваш карлик.
Почитай Декларацию прав человека, где определено право народа на восстание против деспотичной власти. Но в одном ты права - это наше внутреннее дело.
Такое чувство что у вас во всём русские виноваты). Почему то в новостях только и говорят что о России а не о внутренних проблемах. Что с Януком то делать будите? Он как никак ещё ваш презиент)). Жив и здоров и по всей видимости считает себя президентом Украины.
Причем тут моё чувство собственной значимости? Мое мнение ничего не решает в ваших проблемах, собственно как и твоё к сожалению.И майдан это было ваше решение и солдаты ваши бегают по Украине, а наши солдаты естетвенно границу России призваны охранять. что и делают.
Давайте ми введемо віська на вашу територію, замінуємо вам поля, будемо постійно погрожувати, ділити вашу країну на частини, казати, що ви навіть не народ, а просто частинка нашого, і потім станемо ображатись - чому ви нас не любите і вважаєте, що ми в чомусь винні. Наші танки їздять під вашими вікнами виключно в мирних цілях.
Бред, какие мины, какие танки? Все это бред.
Black Desert игра 2015 года, созданная в жанре MMORPG нового поколения и вобравшая в себя лучшие качества знаменитых онлайн-хитов. Ультрасовременная графика, детально проработанные персонажи и реалистичный игровой мир позволят с головой погрузиться в захватывающую эпоху Средневековья https://goo.gl/Nop3eP Reborn – это новая клиентская онлайн-игра, которая перенесет игрока в мир Асгарда, наполненного полчищами монстров и захватывающими приключениями. https://goo.gl/K2Fxn7 Если рега в реборне не работает, вставьте в другой браузер

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua