Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткицитати

Я вірю в ненасильство...

А хтось хіба зміг переплюнути Махатму Ганді в організації революцій? 

"Я вірю в ненасильство. Я виявив, що життя існує серед розрухи і, відповідно, має бути закон вищий, як закон розрухи. Тільки при такому законі суспільство буде побудовано правильно і розумно, і життя стане вартим того, щоб його прожити. І якщо це - закон життя, то ми маємо застосовувати його в щоденному житті. Де би не виникла сварка, де би не протистояв нам опонент, підкори його любов'ю. Стихійно я це запровадив у своє життя. Це не значить, що всі мої проблеми вирішено. Але я виявив, що цей закон любові діє так, як ніколи не діяв закон знищення. В Індії ми бачили наглядну демонстрацію дії цього закону у величезному масштабі. Я не стверджую, що ненасиллям прониклись відразу триста мільйонів людей, але я стверджую, що воно проникло глибше, ніж будь-яка інша ідея і при цьому - за неймовірно короткий термін. Ми не були всі однаковими прихильниками ненасилля; і для переважної більшості ненасилля було питанням політики. Однак наша країна зробила феноменальний крок вперед під захистом ненасилля.

Необхідна дуже напружена підготовка, щоб ненасилля стало частиною менталітету. В щоденному житті це має бути шлях дисципліни (хоча це може комусь не подобатися), як, наприклад, життя солдата. Я погоджуюся з думкою, що поки нема сильної щирої підготовки з боку розуму, одне тільки зовнішнє дотримання буде лише маскою, шкідливою як для самої людини, так і для інших. Ідеальний стан досягається лише тоді, коли розум, тіло і мова знаходиться в гармонії. Не можна сказати, що я не здатен гніватися, але майже в усіх випадка мені вдається контролювати свої емоції.

Який би не був результат, в мені завжди відбувається свідома боротьба за цілеспрямоване і безперервне слідування закону ненасильства. Така боротьба робить людину сильною для подальшої боротьби. 

Ненасильство - це зброя сильних. У слабких це запросто може бути лицемірством. Страх і Любов - протилежні поняття. Любов відчайдушно віддає, не задумуючись про те, що отримує натомість. Любов бореться зі всім світом і з собою, і в кінечному результаті володіє усіма іншими почуттями. Мій щоденний досвід (а також тих, хто зі мною працює) показує, що кожну проблему можна вирішити, якщо ми рішуче налаштовані зробити закон правди і ненасилля законом життя. Правда і ненасилля для мене тотожні поняття. 

Закон любові діє, як діє закон гравітації, незалежно від того, приймаємо ми це чи ні. Так само, як вчений творить чудеса, по-різному застосовуючи закон природи, так і людина, яка застосовує закон любові може творити ще більші чудеса. Сила ненасилля безмежно тонша і чудесніша, ніж матеріальні сили природи, як наприклад, електрика. Закон любові діє так, як діє закон гравітації. Люди, які відкрили для нас закон любові, були значно більшими вченими, ніж будь-хто із сучасних вчених. Тільки дослідження наші ще недостатні, і тому не всі можуть бачити досягнення. 

Така, принаймні, ілюзія (якщо це ілюзія), яка допомагає мені працювати. Чим більше я працюю над цим законом, то більш радості від життя відчуваю, радість в основі нашого всесвіту. Це приносить мені мир і пояснення тих таємниць природи, які я безсилий описати".

Махатма ГандіРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 13

Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис
Хотелось бы верить. Но не верится уже...
насильство породжує насильство...
Это типа;они мрази-так и я мразью стану???
десь так тепер так багато тих, хто хоче помститися, що мені самій страшно
Запри покрепче двери и смаж свой пистолет
та ладно, у нас у Львві спокійно... а в Києві вже стріляють бекутят, вора біля їхнього гуртожитку знайшли труп...
Я всё это и так вижу...а веду к тому, что если кто-то мразь и сволочь-то не надо уподоблятся и опускаться до их уровня...А то борятся теми же методами-против которых борятся...парадокс...
погоджуюся

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua