Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткищоденник

Чиста сторінка

У нашій сім'ї ніколи не святкували нового року. Бабуся святкувала Різдво і казала, що новий рік "совєтський". Тому першого січня у нас зазвичай прали штори, мили вікна, робили ремонт або просто забували... Пам'ятаю, як однієї ночі я увірвалася в кімнату батьків із криками - щось стріляє і спати мені не дає!

Потім були "погані" компанії. Це я тепер знаю, що погані, а на той час мені здавалося, що погана я. Наприклад, весела компанійка з моєї "подруги" і двох хлопців, один з яких їй подобався, а з іншим вона зустрічалася. Що вона їм нарозповідала - одному Богу відомо, тільки мене всю ніч виховували - бо я не серйозна, бо я на калюжах ковзаюся, бо в моєму віці треба бути грубшою, а не "кізочкою", бо в той час, коли подруга приготувала курку, я принесла хлопушки, ракети і бенгальські вогні, заморожені вишні та полуниці... Несерйозно. Наступного дня я довго плакала, оплакувала свою "несерйозну" молодість, яка, на думку "компанії", у мої 25 вже завершилася, і блювала куркою, а бенгальські вогні ми тоді так і не розпакували - подруга сказала, що буде смердіти горілим.

Найгірший новий рік був із "коханим"... Я пішла від друзів, щоб о дванадцятій випити шампанського саме з ним. Ах, що то була за любов! Я би покинула задля нього будь-яку компанію не роздумуючи! І покидала, не роздумуючи, два роки поспіль... І кожного разу - безрезультатно. Прийшла я тоді додому, купила якусь їжу, щось приготувала... Крем полуничний для тіла, білизна леопардова, свічки ароматизовані - я їх тоді так і не відкрила. І згоріли вони через два роки на цвинтарі - ми на проводи позапихали ті свічки у склянні могильні ліхтарі... Символічно вийшло, бо того ж року я тієї безрезультатності любовної не витримала і поставила крапку. А тоді, така вся ароматна, сиділа і чекала... була дванадцята, потім перша, друга, третя... Півчетвертої ясне сонечко з'явилося й обблювало мені постіль... Просто не тямилася від щастя!

А тепер - добре. Тепер нема тих, що в лапках. Тих, що без лапок - теж. Буде по-справжньому новий рік. Чиста сторінка. Це ж треба було дожити до тридцяти, щоб усвідомити таку просту річ - друзів вибирають, хлопців - вибирають, компанії - вибирають. І новий рік можна святкувати, незважаючи на те, що він "совєтський", бо святкувати чи ні - також вибирають...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 16

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

щоб у новому році все було без лапок!

Я щось таке і мала на увазі
Вік живи,вік учись!
Насправді, я би із задоволенням не вчилася. Ходила б собі в рожевих окулярах по світу і вважала, що всі ті, хто клянеться в любові - люблять насправді. Я би так хотіла.
Робити вигляд,прикидатися,закривати на все очі-це ж пристосуванство і утриманство!Але ж повністю заховатися від реалій життя неможливо,якщо розум,серце і душа не атрофовані!
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис

За право вибору!

Рекомендовал эту запись

!!!

"Це ж треба було дожити до тридцяти, щоб усвідомити таку просту річ ..." мабуть, таки треба було) я теж у свої майже 30 зрозуміла багато незрозумілих мені раніше речей. З наступаючим!)
Рекомендовал эту запись

Відірвись на повну, за всі рази =)

Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись

Бог дав нам свободу вибору :)


 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua