Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткищоденник

Завищені вимоги

Зустріла давню знайому. Колись це була сповнена планів і мрій дівчина-спортсменка, а потім вона просто від безвиході влаштувалася в рекламний відділ газети. Почала жити із хлопцем, який "стидався" працювати. Вони оселилися разом з двох причин - бо переспали якось на п'яну голову, їх застукали, виселили з гуртожитку і щоб було вдвох легше платити за квартиру. Мама хлопця працювала в Італії й слала йому гроші. 

П'ємо з нею каву в Макдоналдсі. Вона сидить навпроти у кофтинці з велетенською жабою, у шарфі з бегемотиками, розповідає, що це нормально - утримувати хлопця, бо його мама з Італії давно повернулася і тепер вирощує петрушку. Каже, що вона не готова поки що до дітей, бо вони вдвох хочуть пожити для себе. Головне, що той хлопець має потенціал - він пише книжку про секс. Каже, що зробила вже два аборти, бо він не готовий до шлюбу. Людина має бути готовою і вона це розуміє, ніхто його не розуміє крім неї, вони - споріднені душі. Каже, що продавати рекламу - це добре, дуже навіть... Вона говорить писклявим дитячим голосом - раніше не мала такого голосу, що сталося питаю... Каже, що почувається дуже юно, зовсім не відчуває, що їй тридцять. Він теж. Він в неї такий класний - носить рукавиці із в'язаними сніговиками... То нічого, що йому тридцять два, має значення, як людина почувається в душі... Вона його пробує відівчити від ком'ютерних ігор - він в цій справі чемпіон...

Каже, що я - жертва дурних стереотипів, якщо вважаю, що чоловік має бути жінці опорою, це застаріла тема. Я такого ніколи не знайду, у мене "завищені вимоги". Каже, що чоловік у дівчині шукає насамперед маму... А народжувати дітей - це дрібниці, можна і без дітей. Головне що? Головне, щоб чоловік отримував секс і їжу, при чому регулярно, тоді він нікуди не подінеться. Те, що він до шлюбу не готовий, чи до дітей - це також дурний стереотип. Чоловік не має бути до цього готовим. Він з нею живе, він її любить - це все, чого має прагнути жінка. Зраджувати вона йому дозволяє - подумаєш, перепихнеться з якоюсь, втамує свої фізіологічні потреби і вернеться до неї. А я, якщо не зміню свого ставлення і не знижу своїх вимог, то дочекаюся принца у вісімдесят...

На її блідому сіруватому обличчі - сітка зморшок...

- О, це дрібниці, - каже вона, - просто я дуже багато п'ю кави, бо треба працювати, а хочеться спати, і дуже мало важу, поправлюся - розгладяться...

Потім додає, що вона не я, це я в холодильнику всі ці роки сиділа, бо в мене серце холодне... Потім просить позичити грошей. Одягає шапку із ведмежими вушками і йдемо.

- Ти не думай, - каже, - мені подобається моє життя. Наступних свят він, можливо, мене з мамою познайомить. 

Вони разом живуть дев'ять років, а він її з мамою не познайомив - думаю, а потім думаю - це дурний стереотип дівчат, у яких "завищені вимоги".

- Знаєш, це все оспіване в романах кохання - це дурниці, вигадки. А справжні чоловіки - хіба що в мусульманських країнах. В нас люди живуть, як їм виходить. Зі своїми страхами, комплексами... Ти або погоджуєшся на це, або залишаєшся поза грою.

На дворі сніг. Вона, коричневе ведмежа, кружляє під сніжинками і усміхається - одного з кутніх зубів у її усмішці бракує.

- Що вдієш, стоматологи тепер дорогі, а в мене вдома доросла дитина живе, - пояснює. І у відповідь на мою співчутливу усмішку виправдовується, - він просто тимчасово не працює. Йому стидно працювати на якійсь звичайній роботі, бо він дуже розумний. І я приймаю його таким, яким він є. Це в тебе "завищені вимоги"...

І от йду собі таким холодним містом, кутаюся у свій смугастий шарф і думаю, що цієї зими своїх "завищених вимог" знижувати не буду. Бо принц у вісімдесят - це добре. А з моїм холодним серцем я й до вісімдесяти ягідкою буду. Така собі бабулька в лосінах і леопардовому светрику... Ух, зустріну принца і заживу... До вісімдесяти сучасні принци будуть готовими - до дітей, до шлюбу, до стосунків, працюватимуть, позбудуться згубної звички грати в комп'ютерні ігри, мами їхні повмирають до того часу, тому не буде образливо, що не знайомить... Зраджувати не будуть, бо вже не зможуть. Дитину нам народить сурогатна мати. Нормально. Я отримаю вірного, надійного, працюючого і відповідального чоловіка, який ніколи мені не скаже, що він до чогось "не готовий". Чим не принц?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 33

Рекомендував цей запис

Повчальна історія :)

І для мене мене повчальна
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

!

хы. Я таких аж 2 пары знаю. И живется им неплохо. Ну по крайней мере пацаны довольны. Может я как-то живу старыми стереотипами?
Пацани довольні, ще би...
ну я говорил с долей эээ... сарказма чтоль, хз как правильно назвать. Осуждаю такое вот паразитирование
Рекомендовал эту запись

може тут має бути потужний підтекст, але мене пробило на усмішку. Класна історія в хорошому поданні

Рекомендовал эту запись

и я бы на месте парня довольной была бы) делай, что хочешь, даже взаимностью отвечать не нужно)

Як це не потрібно? Якщо зовсім сядеш на голову, то і копняка можна отримати )
А він на голову сів ще не зовсім?
по-моему, он уже сделал все, что можно было, чтобы послать его куда подальше, но раз до сих пор "на шее", то о чем тут можно говорить)
Дочитав до 2-го абзацю. Далі не став. Рекомендошу (кому?)
Рекомендував цей запис

)

Жіноча сліпота і чоловіча глухота...
Думаю, сьогодні взагалі популярний тип стосунків взагалі не вигідний жінкам. Це ситуація, коли жінка несе за все відповідальність, крім того - навіть, якщо не утримує, то працює на рівні. Крім того на ній - домашнє господарство... А вимагати нічого ти права не маєш, бо відразу виявишся старомодною. Або не любиш... Невигідні, коротше, сьогодні для жінок стосунки.
Не зовсім так...Можна навести масу прикладів,де все тримається на чоловікові,а жінка вважає,що достатньо і того,що вона жінка.А це-вже звичайне утриманство.
100 відсотків - правда!
Рекомендовал эту запись

"Головне, що той хлопець має потенціал - він пише книжку про секс".  А вдруг это формируется и созревает Великий Автор?!    

Вдруг это - новый Ватсьяяна Малланага (автор камасутры), или Маркиз де Сад, Эммануэль Арсан... Ну, на крайняк - Леопольд фон Захер-Мазох. А вы сразу такие мрачные выводы делать.

Рекомендовал эту запись
Закинула вашу розповідь подрузі в Фейсбук - хай ще вона подивується (вона в мене завжди казала, що мужики треба палкою гнати на роботу), ваша історія - на неї справить "ефект" :). А якшо серьозно - то тій дівці, як каже моя баба, - пороблено. Треба її до якогось цілителя зводити хай пошаманить трохи, повідмолює, повідшіптує :). Не розумію я такого - як можна посатити собі мужика на шию і носити його, як медаль. А той чувак з історії - ще той. Книжку про секс пише, досвіду набуває... Ой біда та й годі з хлопами сьогодення!
війна - це звичайно погано, але те, що сьогодні хлопці масово до армії пішли - може вони не будуть такими соплями...
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua