Балакуча жінка знає сутність речей

 


paaavlina

Меткицитати

Філософія Чарлі Чапліна

На Фейсбуку знайшла цікаву річ - промову Чарлі Чапліна на його сімдесятиріччя. Мені так сподобалось, що вирішила поділитися на блозі.
 
"Коли я полюбив себе, я зрозумів, що смуток і страждання - це лише попереджувальні сигнали про те, що я живу проти своєї власної істини. Сьогодні я знаю, що це називається Бути самим собою.

Коли я полюбив себе, я зрозумів, як сильно можна когось образити, якщо нав'язувати йому здійснення його власних бажань, коли час ще не настав, і людина ще не готова, і ця людина - я сам. Сьогодні я називаю це Самоповагою.

Коли я полюбив себе, я припинив бажати іншого життя, і раптом побачив, що життя, яке мене оточує зараз, надає мені всі можливості для розвитку. Сьогодні я називаю це Зрілість.

Коли я полюбив себе, я зрозумів, що за будь-яких обставин знаходжуся в правильному місці в правильний час, і все відбувається винятково у потрібний момент. Я можу бути спокійним завжди. Тепер я називаю це Впевненістю в собі.

Коли я полюбив себе, я припинив красти власний час і мріяти про майбутні великі проекти. Сьогодні я роблю лише те, що приносить мені радість і робить мене щасливим, що я люблю і що змушує усміхатися моє серце. Я роблю це так, як хочу і у власному ритмі. Сьогодні я називаю це Простотою.
 
Коли я полюбив себе, я звільнився від усього, що приносить шкоду моєму здоров'ю - їжі, людей, речей, ситуацій. Всього, що тягло мене вниз і зводило на манівці із власного шляху. Сьогодні я називаю це Любов'ю до самого себе.
 
Коли я полюбив себе, я припинив мати завжди рацію. І саме тоді я став все менше і менше помилятися. Сьогодні я зрозумів, що це Скромність.
 
Коли я полюбив себе, я припинив жити минулим і хвилюватися про майбутнє. Сьогодні я живу лише цим моментом і називаю це Задоволенням.

Коли я полюбив себе, я усвідомив, що розум мій може мені заважати, що від нього можна навіть захворіти. Але коли мені вдалося пов'язати його зі своїм серцем, він відразу став моїм цінним союзником. Сьогодні я називаю цей зв'язок Мудрістю серця.
 
Нам більше не треба боятися суперечок, конфронтацій, проблем із самими собою та з іншими людьми. Навіть у зірок бувають зіткнення, а з їхніх зіткнень народжуються нові світи. Сьогодні я знаю, що це Життя".
 


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 24

Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись

В обране!

Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись

...я припинив жити минулим і хвилюватися про майбутнє. Сьогодні я живу лише цим моментом і називаю це Задоволенням.

Рекомендовал эту запись

філософія, мля

Рекомендовал эту запись
Что-то в этом есть. НО опять-таки общество будет давить всегда. А где гарантия, что рано или поздно весы снова не перетянет в противоположную сторону. плюс влияние СМИ, "этих ваших интЭрнетов", и прочия. Кроч. ну ты понел.
Рекомендовал эту запись

Чарлі *__*

Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис

томущо він правдивий

Рекомендовал эту запись

сильна промова!

Рекомендовал эту запись
Интересно!
У власному висновку маю - виявляється полюбити себе не так вже й просто. А в цілому - кожому з нас є над чим замислитись в цьому житті...
Рекомендовал эту запись
Хороший пост, дякую!
стоит задуматься и осмыслить...
Рекомендовал эту запись
This is really amazing. Such detail! http://www.taruhanjudibolavipbet88.com/ | http://vipbolam88.com
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Прикольно! Дякую!

 Метки

Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua