Балакуча жінка знає сутність речей

paaavlina

Меткицитати

Філософія Чарлі Чапліна

На Фейсбуку знайшла цікаву річ - промову Чарлі Чапліна на його сімдесятиріччя. Мені так сподобалось, що вирішила поділитися на блозі.

"Коли я полюбив себе, я зрозумів, що смуток і страждання - це лише попереджувальні сигнали про те, що я живу проти своєї власної істини. Сьогодні я знаю, що це називається Бути самим собою.

Коли я полюбив себе, я зрозумів, як сильно можна когось образити, якщо нав'язувати йому здійснення його власних бажань, коли час ще не настав, і людина ще не готова, і ця людина - я сам. Сьогодні я називаю це Самоповагою.

Коли я полюбив себе, я припинив бажати іншого життя, і раптом побачив, що життя, яке мене оточує зараз, надає мені всі можливості для розвитку. Сьогодні я називаю це Зрілість.

Коли я полюбив себе, я зрозумів, що за будь-яких обставин знаходжуся в правильному місці в правильний час, і все відбувається винятково у потрібний момент. Я можу бути спокійним завжди. Тепер я називаю це Впевненістю в собі.

Коли я полюбив себе, я припинив красти власний час і мріяти про майбутні великі проекти. Сьогодні я роблю лише те, що приносить мені радість і робить мене щасливим, що я люблю і що змушує усміхатися моє серце. Я роблю це так, як хочу і у власному ритмі. Сьогодні я називаю це Простотою.

Коли я полюбив себе, я звільнився від усього, що приносить шкоду моєму здоров'ю - їжі, людей, речей, ситуацій. Всього, що тягло мене вниз і зводило на манівці із власного шляху. Сьогодні я називаю це Любов'ю до самого себе.

Коли я полюбив себе, я припинив мати завжди рацію. І саме тоді я став все менше і менше помилятися. Сьогодні я зрозумів, що це Скромність.

Коли я полюбив себе, я припинив жити минулим і хвилюватися про майбутнє. Сьогодні я живу лише цим моментом і називаю це Задоволенням.

Коли я полюбив себе, я усвідомив, що розум мій може мені заважати, що від нього можна навіть захворіти. Але коли мені вдалося пов'язати його зі своїм серцем, він відразу став моїм цінним союзником. Сьогодні я називаю цей зв'язок Мудрістю серця.

Нам більше не треба боятися суперечок, конфронтацій, проблем із самими собою та з іншими людьми. Навіть у зірок бувають зіткнення, а з їхніх зіткнень народжуються нові світи. Сьогодні я знаю, що це Життя".

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Показать смайлы

Комментариев: 22

Рекомендовал эту запись

Метки

Календарь
Декабрь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2